HAKKIMIZDA

Anasayfa / Hakkımızda

Biz Kimiz?

Kaliteli hizmeti kendisine ilke edinen Kale İlaçlama Haşere Kontrol Servisi ailesi sizlere ekonomik ve modern çözümler üretmek için her geçen gün kendisini yeniliyor.

Gelişen teknolojiyi ve sektörün gereksinimlerini iyi bilen Kale İlaçlama Haşere Kontrol Servisi ailesi olarak sizlere çağdaş ve güvenilir hizmet sunmaktan onur duyuyoruz. Haşere ilaçlama konusunda bize güvenebilirsiniz.

Firmamız 13 yıldır WHO(Dünya sağlık teşkilatı)’nun gelişmelerini takip eden ve uygulayan, sağlık bakanlığından ruhsatlı insetisitleri halk sağlığı ve vektör kontrol uzmanı nezaretinde uygulayan yetkili ve tecrübeli bir kuruluştur. Haşere ilaçlama ve mücadele sektöründe başa oynuyoruz!

Böcek ilaçlama ve haşere ile kemirgen kontrolü konusunda hizmet sektörünün tüm dünyada artan önemi ve hızına paralel olarak Kale İlaçlama Haşere Kontrol Servisi; bilimsel ve modern hizmetlerini, teknolojik ekipmanlarını, özenle eğitilmiş, iş disiplinine sahip profesyonel kadrosuyla alanındaki uzmanlık bilgisini, yılların birikimini ve tecrübesini müşterilerine başarıyla sunmaktadır. Siz değerli müşterilerimizin desteğinizle devamlı yükselme azmindeyiz.

Toplam kalite anlayışı ile müşterinin uygulanan hizmetten tatminini temel hedefimiz olarak benimsedik. Kale İlaçlama Haşere Kontrol Servisi yaptığı işin arkasında, güven, kalite ve garanti esasları arkasında çalışmaktadır.

Siz de Kale İlaçlama Haşere Kontrol Servisi ailesinin avantajlarından faydalanmak istiyorsanız, bizi hemen arayın tanışalım. Sizlere haşere ilaçlama ve mücadele konusunda yardımcı olmaktan mutluluk duyacağız.

7/24 Destek Hattı

BİR TELEFON KADAR UZAĞINIZDAYIZ